Jak skutecznie pracować z grupami – warsztat z wykorzystaniem elementów socjoterapii.

Ponownie zapraszamy na warsztaty mające na celu ukazanie zjawisk pojawiających się od samego początku podczas pracy z grupami o charakterze profilaktycznym i psychoedukacyjnym jakiego uczymy podczas zajęć na Psychodynamicznym Studium Socjoterapii i Terapii Młodzieży  .

Uczestnicy warsztatu będą mieć możliwość doświadczenia na sobie fragmentu procesu grupowego, odkrywania własnej kreatywności i stosowania jej do pracy w formule grupowej. Dowiedzą się także jak korzystanie z koncepcji psychodynamiczhnych pomaga zrozumieć zjawiska które pojawiają się  w procesie pracy z grupą i skutecznie z nią pracować.

A  także w czym ta wiedza może  pomóc prowadzącemu  na etapie diagnozy, poszczególnych faz procesu grupowego, czy trudnych momentach  jakie mają miejsce podczas pracy z grupą.

Zapraszamy psychologów, pedagogów, nauczycieli, wychowawców, studentów , wolontariuszy oraz wszystkich, którzy pracują z dziećmi i młodzieżą i szukają inspiracji do swojej pracy.

Warsztat odbędzie się 20 czerwca w godzinach: 18:00- 20:00

Zapisy na warsztaty pod numerem telefonu 608-670-617 lub e- meil anowak@osrodek-psychoterapii.pl Potwierdzeniem chęci wzięcia w nich udziału jest wpłacenie 10 złotych na konto o numerze: 9517 5000 1200 0000 0021 6764 38 i przesłanie potwierdzenia na adres e-mail : anowak@osrodek-psychoterapii.pl

Prowadzenie: Agnieszka Nowak, certyfikowany socjoterapeuta, superwizor socjoterapii, psycholog, psychoterapeuta.